KONST / Litografier / Färglitografi 16258048
nr 1625 8048
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, numrerad 184/200. Färglitografi, bildmått: 49x74cm, yttermått inklusive ram: 65x89cm
Kondition: fuktskada
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson